Із 1 вересня в Полтавщині школярі 8-9 класів вивчатимуть економікуЗаклади загальної середньої освіти Полтавської області долучилися до проєкту «Економічна грамотність для всіх». З 1 вересня школярі 8-9 класів вивчатимуть у школах економіку. Про це повідомили у пресслужбі Полтавської ОВА.

«Базові економічні знання – складова повноцінної освіти наших дітей. Раніше цей предмет викладали здебільшого для старшокласників. Тепер дисципліна буде в 153 закладах освіти 43 громад Полтавщини. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям місцевого бізнесу, громадських організацій у межах проєкту «Економічна грамотність для всіх». До фінансування долучилися й органи місцевого самоврядування», – зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У серпні в Полтаві для вчителів економіки провели триденний тренінг. Педагогів навчали не просто розкривати базові економічні поняття, а вчити підлітків самостійно розпоряджатися грошима, робити виважений вибір у житті та впевнено крокувати в успішне майбутнє.

«Ми з вчителями говорили про імерсивні методи як освітні інструменти для того, щоб підвищити рівень залученості учнів у процес вивчення економіки, в процес розуміння економіки і підвищення результативності такого навчання, щоб діти йшли з уроку зі знаннями», – розповіла директорка Bendukidze Free Market Center Наталія Мельник.

Протягом трьох днів кваліфікацію підвищували 200 педагогів зі шкіл області.

«Для мене все тут нове, тому що я з економікою знайома лише коли навчалася у школі, після цього цей предмет був вилучений із навчальної програми. Мені цікаво було, що дуже гарна організація самого заходу. Нам дали відразу підручники, на що звернути увагу, розповіли, де можна взяти інформацію, розповіли, що нам допоможе. Тобто, коли я прийшла як новенька, яка тільки розпочинає, мене вже запевнили, що мені допоможуть і я вже знатиму що і як робити», – сказала вчителька Балясненської ЗОШ Марина Григоренко.

Тренінг мав чітку змістовну орієнтацію: практичні заняття, корисні кейси, презентації.

Проєкт «Економічна освіта в Полтавській області» – яскравий приклад співпраці соціально-відповідального бізнесу, громадських організацій та влади.

Нагадаємо, у Полтаві відкрили меморіальну дошку на честь військового Олександра Сугака.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW