На Чернігівщині в останню путь провели п'ятьох захисниківНа Чернігівщині в останню путь провели п'ятьох військових, які загинули на Харківщині, Донеччині та Запоріжжі.

Про це повідомляє портал "Суспільне.Новини" з посиланням на  Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Старший сержант Сергій Сергієнко народився 24 березня 1989 року. Проживав у селі Шибиринівка на Чернігівщині.

Сергій Сергієнко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Сергій Сергієнко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

До лав оборонців долучився у грудні минулого року. Захищав Україну в складі одного з підрозділів військової частини А4723 на посаді головного сержанта реактивної артилерійської батареї.

Загинув 25 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Вдома у чоловіка залишилися дружина та двоє синів.

Попрощалися та поховали військового на кладовищі села Шибиринівка.

Солдат Андрій Литвиненко народився 1 січня 1986 року у селі Крупичполе Прилуцького району.

Андрій Литвиненко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Андрій Литвиненко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Отримав неповну середню освіту у 2001 році. Після повномасштабної війни став до лав ЗСУ. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А2076 на посаді розвідника-кулеметника.

Загинув 29 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок травм, отриманих під час ворожого мінометного обстрілу.

Попрощалися з військовим та поховали його на кладовищі рідного села.

Старший лейтенант Віктор Гарбуз народився 9 березня 1986 року у Куликівці. Після закінчення школи здобував вищу освіту в Ніжинському агротехнічному інституті за спеціальністю "енергетика сільського господарства".

Віктор Гарбуз, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Віктор Гарбуз, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Під час навчання в інституті додатково закінчив військову кафедру та отримав звання офіцера. З 2008 року працював у Куликівському ПАЛ (професійному аграрному ліцеї, - прим.) викладачем спецдисциплін.

У перший день повномасштабного вторгнення ворожих військ на території України добровільно став на її захист. Спочатку служив в роті охорони одного з відділів Чернігівського РТЦК та СП, протягом цього часу отримав чергове військове звання "старший лейтенант".

Обороняв Чернігівщину, а у січні цього року долучився до одного з підрозділів військової частини А4784 на посаду заступника командира роти.

Загинув 25 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в Харківській області. Попрощалися та поховали військового у Куликівці.

Матрос Павло Трухан народився 17 квітня 1997 року в селі Киселівка Носівської громади. Навчався в Держанівській ЗОШ, потім у 2005 році переїхав до Ніжина та продовжив навчання у місцевій загальноосвітній школі №2.

Павло Трухан, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Павло Трухан, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

У 2014 вступив до Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу, який закінчив у 2016 році. З 2017 по 2019 роки працював на АЗС молодшим оператором. Потім працював пресувальником-вулканізатором в цеху виробництва не фірмової та фірмової техніки. До лав оборонців вступив у січні 2023 року. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А4635.

Загинув 26 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на одному з напрямків бойового зіткнення. Попрощалися з військовим у Ніжині в Соборі Всіх Святих, поховали на місцевому кладовищі.

Солдат Сергій Литвиненко народився 15 травня 1980 року в Ніжині. Неповну середню освіту здобув у місцевій школі №10, а після нього — у Ніжинському ПТУ №35, де опанував фах "тракторист-машиніст; слюсар-ремонтник; водій автомобіля".

Сергій Литвиненко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

Сергій Литвиненко, світлина пресслужби Чернігівського обласного ТЦК та СП

У 1999 році закінчив екстерном Ніжинську школу №17. У 2001 році розпочав проходження строкової військової служби, а у 2002 році був звільнений в запас. Того ж року вступив до Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя на заочну форму навчання, а у 2006 році отримав диплом бакалавра за напрямом "вчитель історії".

У 2007 році здобув повну вищу освіту у цьому ж закладі та отримав кваліфікацію "вчитель історії та правознавства". Працював на різних підприємствах, пов'язаних з будівництвом.

У перший день повномасштабної війни став до лав Захисників. Служив у складі одного з підрозділів А4674 на посаді старшого навідника-гранатометника.

Загинув 15 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Попрощалися з військовим у Ніжині в Соборі Всіх Святих, поховали його на кладовищі села Хвилівка Ніжинського району.

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW