Дав прихисток знайомому, а той «віддячив» крадіжкою: на Житомирщині поліцейські викрили 21-річного хлопцяЖитель Тригір`я дав прихисток знайомому, а той «віддячив» крадіжкою: поліцейські викрили 21-річного хлопця.

69-річний чоловік виявив, що з веранди його будинку зникли інструменти та садовий інвентар. Про що він повідомив працівників поліції. Через стан здоров’я чоловік обмежений у пересуванні, тому не часто виходив з дому і не одразу помітив крадіжку.

Дільничні офіцери поліції відділу №1 Житомирського РУП встановили, що кілька днів тому в оселі пенсіонера зупинявся знайомий, 21-річний житель Станишівської громади. Молодик попросив прихистку, щоб відпочити та згодом збирати гриби у лісі. Більше сторонніх осіб в будинку потерпілого не було.

Правоохоронці розшукали юнака за місцем проживання. Він визнав, що помітив бензопилу та садове приладдя, коли ночував у пенсіонера. Тож, від’їжджаючи, забрав речі господаря.

Частину викраденого майна він вже встиг продати, решту вилучили поліцейські.

Нині молодик пояснює мотиви своїх дій слідчим у межах відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

За такий злочин законодавством передбачено від 5 до 8 років позбавлення волі.

Житомирське районне управління поліції

Дав прихисток знайомому, а той «віддячив» крадіжкою: на Житомирщині поліцейські викрили 21-річного хлопця, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW