Можливості для українських підприємців. 4 млн гривень від національної акселераційної програми «Власне»Уряд продовжує створювати комфортні умови для розвитку бізнесу, зокрема Мінцифри запускає акселераційну програму «Власне».

Вона передбачає освітню, менторську та фінансову підтримку. Приєднатися зможуть підприємці всіх масштабів.

До освітнього складника програми долучаться більше 15 провідних спікерів та більше 200 менторів з різних сфер бізнесу. Дієвими порадами з маркетингу, залучення інвесторів, цифрової трансформації та розвитку бізнесу ділитимуться Євген Клопотенко, Олена Мальцева, Анастасія Владичинська, Олена Залуська та інші.

1 000 учасників, які найкраще виконуватимуть тестові завдання, отримають індивідуальний супровід експерта.

Наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори визначать понад 30 переможців. Вони отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 грн кожен. 10 учасників з найвищими балами позмагаються за можливість залучити головний приз національного акселератора «Власне» — 800 000 грн.

Кошти можна направити на витрати для розробки продуктів, проведення маркетингових досліджень, установлення нового обладнання та інші потрібні інвестиції для розвитку бізнесу.

Встигніть подати заявку до 24 вересня. Більше деталей — за посиланням. 

Національний акселератор «Власне» реалізовує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної технологічної компанії Mastercard і ПриватБанк.

Можливості для українських підприємців. 4 млн гривень від національної акселераційної програми «Власне», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW