Відійшов у вічність ужгородський поет-пісняр Василь КобальВідійшов у вічність безмежно замилуваний у рідний край і народне мистецтво поет-пісняр і дивовижно світла людина - Василь Васильович Кобаль. Про це інформує Ужгородська міська рада у Фейсбуці.

 Відійшов у вічність ужгородський поет-пісняр Василь Кобаль, фото-1

У творчому доробку митця понад 150 пісень, близько 250 віршованих творів, драматичні твори, статті, рецензії, журналістські розвідки та чимало різних публікацій.

Василь Васильович присвятив життя зібранню і збереженню автентичної народної творчості, яку вважав зерном духовності та нашої національної ідентичності. І як ніколи його творчість і клопітка праця зі збереження фольклорної спадщини є актуальними для усвідомлення самобутності української нації в час цієї загарбницької війни.

Особливої уваги варті пронизані любов'ю та неперевершеною мелодикою вірші для діточок.

Пісні та вірші Василя Васильовича треба викладати, вивчати і співати - в садочках, школах, на фестивалях, концертах, і просто в колі сім'ї.

Пісня про Ужгород (музика В.Кобаль, слова В.Густі) заслуговує бути візитівкою нашого міста:

Юність згадаймо, давній мій друже,

Знов хай не спиться нам до зорі.

Знову каштани в місті над Ужем

Нам запалили свої ліхтарі.

Приспів:

Ужгород, Ужгород, сонячний Ужгород,

З кожним днем розквітай, молодій, всіх братай

Піснею друзів скликай.

Прощання з Василем Васильовичем відбудеться 2 вересня 2023 року о 13 годині К.ч. в храмі Ужгородської греко-католицької богословської академії ім. Блаженного Теодора Ромжі в с.Минай, вулиця Патруся Карпатського, 2-А.

 Читайте також: за даними «Бограч-index», у серпні продукти в Закарпатті подешевшали на 18,2%

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW