"В Україну йдуть заморозки, несамовитий дощ хлине у цих областях": фахівці попередили про грозу, град і холодУ перші дні вересня на українців очікує довгоочікувана прохолода. В західних областях України варто очікувати дощів, подекуди з грозами.

Як інформують "Новини Лів", такий прогноз погоди на початок осені дала народна синоптикиня Наталія Діденко.

Погода в Україні на початку вересня

За прогнозами синоптикині, початок осені нарешті принесе свіже повітря, без спеки. Найближчими вихідними температура повітря становитиме +20-+26 градусів, на півдні та південному сході до +29 градусів. А в неділю у західних областях навіть подекуди +18-+20 градусів.

У суботу другого вересня варто очікували локальних дощів у західній частині України. На решті території буде сухо і малохмарно.

Третього вересня в західних областях України очікуються сильні дощі та грози. Місцями варто очікувати навіть зливи та град. Також у неділю опади дійдуть до Вінниччини, Житомирщини, Київщини. На решті території втримається суха погода.

Як інформують "УН", вересень є перехідним місяцем від літа до осені, якому властиво загальне зниження температури повітря, послаблення грозової діяльності та інших конвективних явищ. Середня температура повітря зазвичай коливається в межах +13…+20 °С. На поверхні ґрунту, а в другій половині місяця і в повітрі, вже можуть відзначатися заморозки. Кількість опадів становить у середньому 35 – 75 мм, у західних областях та у Карпатах 80 – 130 мм. Фіксуються значні річні варіації кількості опадів. В окремі роки під впливом полів високого тиску дощі можуть бути відсутніми, у той час як у сезони з підвищеною циклонічною діяльністю може випадати 2 – 3 місячних норм опадів, або навіть більше.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW