Покровська МВА уклала меморандум про співпрацю з Благодійною організацією "Право на захист"Для консолідації зусиль у сфері надання безоплатної допомоги мешканцям Покровської громади та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли в ній прихисток, Покровська МВА та Благодійною організацією «Право на захист» підписали меморандум про співпрацю.

Під час спільної зустрічі підписанти обговорили всі тонкощі надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, акцентувавши увагу на їхніх головних потребах.

Меморандумом передбачається співпраця в напрямках організації координації, участі та проведенні спільних зустрічей, тренінгів та навчань, спрямованих на забезпечення реалізації права на отримання безоплатної правової допомоги та забезпечення доступу до правосуддя.

Меморандум - основа для розроблення подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії й співпраці між Покровською МВА та благодійною організацією.

Покровська МВА уклала меморандум про співпрацю з Благодійною організацією "Право на захист", фото-1

БО «Право на захист», за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), реалізовує проєкт «Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам».

Проєкт спрямований на моніторинг порушення прав та надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, які постраждали в наслідок конфлікту.

Покровська МВА уклала меморандум про співпрацю з Благодійною організацією "Право на захист", фото-2

В рамках підписаного меморандуму про співпрацю сьогодні вже вдруге відбулося спілкування юристів з мешканцями Покровської громади, в рамках якого жителі мали змогу отримати фахові консультації з питань оформлення компенсації за зруйноване/пошкоджене майно, нарахування пенсії, внесення документів на державну програму «єВідновлення», переоформлення спадщини.

Покровська МВА уклала меморандум про співпрацю з Благодійною організацією "Право на захист", фото-3

«Люди звертаються з різних питань, більша частка яких стосується саме внесення особистих даних до порталу Дія на відшкодування пошкодженого майна. Надаємо роз’яснення та намагаємось донести жителям зрозумілий алгоритм дій. Правова допомога надається безоплатно, тож кожен, у кого є юридичні питання, може звертатись до наших фахівців», - розповів представник БО «Право на захист» Руслан Максимцев.

Покровська МВА уклала меморандум про співпрацю з Благодійною організацією "Право на захист", фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW