На Чернігівщині лікар за 5000 доларів обіцяв оформити інвалідністьНа Чернігівщині викрито на хабарі лікаря, який за 5000 доларів обіцяв оформити інвалідність.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції в Чернігівській області.

На Чернігівщині лікар за 5000 доларів обіцяв оформити інвалідність, фото-1

Зазначається, що завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно медичного працівника за фактами одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, підбурювання до підкупу працівника підприємства (ч. 2 ст. 369-2, ч. 4 ст. 27 ч. 1 ст. 354 КК України).

Встановлено, що лікар одного з комунальних медичних закладів пообіцяв за грошову винагороду у розмірі 5000 доларів США вплинути на голову та членів спеціалізованої міжрайонної медико-соціальної експертної комісії щодо прийняття позитивного рішення про надання місцевому мешканцю інвалідності 3 групи.

На Чернігівщині лікар за 5000 доларів обіцяв оформити інвалідність, фото-2

Крім того, обвинувачений підбурював чоловіка надати неправомірну вигоду у розмірі 2000 гривень іншому лікарю за підготовку направлення на медико-соціально експертну комісію та внесення до вказаного направлення діагнозу, що дає підстави для її проходження і подальшого призначення інвалідності.

28 серпня слідство завершило розслідування справи та скерувало обвинувальний акт до суду.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW