На Полтавщині стартує проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»У Гончаренко центрі Миргород запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

За словами організаторів, Миргород потрапив до першої п’ятірки центрів освітньої мережі, у яких стартує пілотна частина програми. До проєкту на цьому етапі також долучилися Київ, Подільськ, Кропивницький та Одеса. У жовтні ініціативу «Плюс-Плюс» розширять на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів у різних містах України.

Як зазначила директорка Гончаренко центру Миргород Інна Ковальська, осередок на Полтавщині вже має чималий досвід роботи з жінками із родин військовослужбовців. Адже з початком повномасштабного вторгнення центр став одним із найбільших волонтерських хабів міста. 

«Наш досвід включає організацію індивідуальних психологічних консультацій, групових сесій, тренінгів та публічних заходів, спрямованих на надання підтримки, адаптації та розв'язання труднощів, з якими стикаються жінки військових. У цих сім'ях є безліч актуальних питань. Найчастіше жінки стикаються з викликами, пов'язаними з тривалою розлукою з родичами, невизначеністю ситуації, а також стресами та психологічним навантаженням», – ділиться Інна Ковальська.

Учасницям проєкту «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних ідей на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

«Це дозволить створити повноцінну платформу для обміну досвідом та підтримки між жінками, чиї близькі перебувають на військовій службі. Військова робота вимагає від сімей великих жертв і адаптації до постійної зміни обставин. І «Плюс-Плюс» допоможе зблизити цих жінок, відчути спільноту, розуміння та підтримку одна від одної», – додає директорка Гончаренко центру Миргород.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Миргороді, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Перша зустріч учасниць відбудеться вже у вересні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW