На Львівщині запрацювали дві нові поліцейські станціїСьогодні, 1 вересня, були відкриті поліцейські станції у селах Миртюки та Угерсько на території Стрийської громади.

Про це повідомила Національна поліція Львівщини.

Участь у відкриттях станцій взяли т.в.о.заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Роман Турчак, голова Стрийської територіальної громади Олег Канівець, а також начальник Стрийського районного управління поліції полковник поліції Андрій Коцур.

У селі Миртюки поліцейська станція розташована на вулиці Шевченка, 6 - тут обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Андрій Магурчак. В Угерсько адреса поліцейської станції – вулиця Івана Франка, 37. Поліцейський офіцер громади - капітан поліції Олег Галецький. Обидва правоохоронці пройшли конкурсні відбори та навчання, вони забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для роботи.

Правоохоронці щоденно забезпечуватимуть правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватимуть на звернення людей та запобігатимуть вчиненню злочинів та правопорушень. Оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці. Загалом на Львівщині функціонує 35 поліцейських станцій, з них 4 – на території Стрийської громади.

Читайте також: У військовому Ліцеї імені Героїв Крут склали присягу кадети, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW