Представився працівником банку: мешканець Звягельщини ошукав пенсіонера на понад 8,5 тисяч гривень32-річному мешканцю Довбиської громади, який, представившись працівником банку, на понад 8,5 тисяч гривень ошукав 75-річного звягелянина, оголосили про підозру.

Про це інформують у поліції Житомирської області із посиланням на Звягельський районний відділ поліції.

“До потерпілого зателефонував незнайомець та, назвавшись співробітником фінансової установи, повідомив, що йому надійшла фінансова допомога від держави. Втім, тут же зазначив, що банківська картка пенсіонера недійсна. Тож для того, аби отримати виплати, запропонував «перевести» гроші, що є на рахунку, на «нову» банківську картку. Чоловік виконав всі умови «менеджера». Згодом, не отримавши доступу до своїх коштів та грошової допомоги, пенсіонер зрозумів, що його ошукано, та звернувся до поліції” - йдеться в повідомленні.

У ході розслідування обставин правопорушення правоохоронці встановили особу шахрая. Представники правоохоронних органів з'ясували, що раніше чоловік вже був причетний до скоєння подібних злочинів. Наразі чоловіка обвинувачують у заволодінні чужим майном, шляхом обману чи зловживання довірою, вчинене повторно.

Згідно з чинним законодавством, чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу або ж до 3 років позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW