У Кам'янському створили "Волонтерську Раду"Україна бореться за свою свободу і незалежність. Волонтерська діяльність увійшла в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства.

Міська влада, в межах програми "Ми Разом", постійно підтримує волонтерів та благодійні організації міста. Однак сьогодні ситуація вимагає ще більш плідної взаємодії та координації. І заради цього у Кам'янському створили "Волонтерську Раду" - консультативно-дорадчий та постійний орган при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради. Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

За його словами, основна мета – зробити волонтерський рух міста об’єднаним та ще більш потужним, сприяти його розвитку, налагодити тісну взаємодію та не втрачати жодної можливості для допомоги Збройним Силам України, соціально незахищеним верствам населення та людям, для яких Кам’янське стало другим домом.

Дякую всім головам найбільш потужних благодійних фондів та організацій міста, які підтримали ініціативу та долучилися до "Волонтерської Ради". За потреби її склад може бути розширений. Разом – Переможемо! - написав Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW