Готовність номер один: як облаштовані шкільні укриття у ДніпріВ Дніпрі  облаштували укриття у всіх навчально-виховнихзакладах, де це можливо. На цьому наполягав міський голова Борис Філатов. Отже, тридцять першого серпня заступниця начальника управління освітидепартаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко перевірила виконання доручення мера, передає редакція 056.

Олена Яковенко проінспектувала готовність шкільних укриттів до нового навчального року. Йдеться про школи № 140 та № 2.

За словами Олени Яковенко, у 116-ти школах Дніпра організовані укриття. Це ті заклади, де була технічна можливість це зробити. У 46-ти школах укриттів немає через відсутність або невідповідність приміщень. Тож учні таких шкіл навчатимуться у закладах освіти, де укриття є.

«Перевірили, як облаштовані найпростіші укриття у школах № 2 та № 140. У цих закладах навчатимуться учні ще двох шкіл. У школі № 2 будуть й учні школи № 1, а у № 140 — діти із 76-ї школи. Переконалися у готовності згаданих укриттів. Проведені ремонти, є туалетні кімнати. Вже визначені місця розміщення дітей, зроблені відповідні покажчики. Тут все облаштовано як годиться. Є запаси води, медикаменти тощо», – розповіла Олена Яковенко.

Директорка школи № 2 Наталя Пшенічнікова зазначає: «Укриття розраховане на 575 осіб. За відповідними стандартами є вентиляційна система, протипожежна сигналізація. Укриття працює 24/7. Були випадки, що тут ночували родинами під час повітряної тривоги».

Під час інспекційного об’їзду чергова по місту перевірила і хід підготовки укриття у дитячому садочку № 165. На сьогодні укриття відремонтовані у 33 садках. Залишилося їх обладнати. До кінця року ще у 48-ми дитсадках зроблять ремонти укриттів.

«Ремонтні роботи в укритті дитсадка № 165 фактично завершені. Зроблені санвузли, враховуючи вік дітей. Ще влаштують протипожежну сигналізацію, встановлять лави, буде питна вода. Вогнегасники і технічна вода вже є», –прокоментувала Олена Яковенко.

За словами директорки дитсадка № 165 Надії Дегтяренко, укриття дошкільного закладу освіти розраховано на 150 осіб: «Саме така кількість людей у нашому закладі і нараховується: 130 дітей та 20 працівників».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW