Нещодавно одружився та став батьком: на фронті загинув Ілля Марчук з ДніпропетровщиниВ бою з окупантами загинув військовий з Кривого Рогу Дніпропетровської області Ілля Марчук. Він нещодавно одружився та став батьком.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Facebook-сторінку «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ілля Марчук, водій механізованого батальйону загинув в бою біля населеного пункту Приютне Запорізької області. В «АрселорМіттал Кривий Ріг» Герой працював водієм навантажувача автотранспортного управління транспортного департаменту.

«Свою роботу Ілля намагався зробити якнайкраще, – згадує Андрій Гришенков, начальник автоколони № 5 АТУ. – А після зміни поспішав до своєї родини. Він нещодавно одружився, у пари народилася дитина. Крім того, Ілля ще й знаходив час допомагати своїм рідним по господарству, адже жив за містом. Про таких людей говорять – справжній господар.

Цього року йому виповнилося лише 29 років. Здавалося б, усе життя попереду, але війна все перекреслила. До лав захисників України Ілля приєднався з січня цього року. Ми підтримували з ним тісний зв’язок, допомагали чим можемо. Важко усвідомлювати, що Ілля загинув. Це непоправна втрата для всього нашого колективу», - йдеться в публікації.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та колегам Іллі Марчука.

Герої не вмирають!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW