"Краса Бузького Гарду": у Миколаєві відкрилася виставка з роботами загиблого бійця та фотохудожника Дениса Кривого, - ФОТО31 серпня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї, відбулось урочисте відкриття виставки "Краса Бузького Гарду". До уваги містян були представлені роботи відомого фотохудожника та бійця ССО Дениса Кривого, який загинув восени під Бахмутом. 

Про це повідомляє кореспондент 0512.

На виставці було представлено 117 із 129 робіт фотомитця. Тематика світлин - краєвиди, рослини та тварини Національного природного парку "Бузький Гард", де часто знімав загиблий Герой. 

Вшанувати пам'ять Воїна прийшли волонтери, краєзнавці, рідні та знайомі бійця. 

Заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський зазначив, що це вже друга виставка Дениса Кривого, яка проходить у закладі. Перша відбулась ще у 2016 році. 

Валерій Чернявський

Частина фотокартин із виставки буде виставлена на аукціон, який відбудеться 15 вересня о 17:00 у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї в блакитному холі. Також фотокартини можна придбати й онлайн, через Телеграм-канал. Всі кошти від продажу картин підуть на підтримку підрозділу ССО, де служив Денис. 

Дружина бійця Галина Волгіна розповіла, що організовуючи виставки, зберігає пам'ять про чоловіка та допомагає його побратимам, купуючи дрони.

Галина Волгіна

Галина Волгіна

- Перший дрон ми придбали за кошти, які були зібрані з першої виставки, яка пройшла у Первомайську та онлайн аукціону. Також вдалось купити за звичайні донати, - сказала Галина.

Засновниця благодійного фонду "СЯО" також зазначила, що виставка з роботами Дениса Кривого також відбудеться в жовтні у Кропивницькому та Житомирі.

Виставка у Миколаєві триватиме до 22 вересня. 

Фото сайт 0512Фото сайт 0512

Нагадаємо, 7 липня у Первомайському краєзнавчому музеї пройшов благодійний аукціон робіт загиблого героя Дениса Кривого. З виставлених 45 лотів вдалось продати 38. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW