Поліцейські закликають громадян не передавати свої мобільні телефони до рук незнайомцівДнями до відділення поліції №1 (смт Ємільчине) Звягельського райвідділу звернувся 36-річний житель місцевої громади із повідомленням про ошуканство.

Чоловік розповів, що кілька годин тому на вулиці біля магазину до нього підійшов незнайомець та попросив ґаджет, аби зателефонувати. Заявник вирішив допомогти йому та віддав до рук телефон. Сам же, поки той розмовлятиме, на кілька хвилин зайшов у крамницю. Коли повернувся – прохач з його ґаджетом зник.

Поліцейські оперативно розшукали причетного до події на одній з вулиць селища. Як було встановлено, 61-річний житель м. Овруча лише нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. У нього вилучили чужий телефон.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Законодавством такі протиправні дії караються штрафом від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 200 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Водночас правоохоронці закликають громадян бути обачними у всіх справах, що стосуються цінних речей. Пам’ятайте, що подекуди вашими почуттями можуть скористатися особи з нечесними намірами. Тож будьте чуйними та допомагайте оточуючим, однак дбайте, щоб вам не було завдано шкоди.

Звягельський районний відділ поліції

Поліцейські закликають громадян не передавати свої мобільні телефони до рук незнайомців, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW