Штрафи нижчі, а покарань більше: зміни в законодавстві про авто з ГБОУкраїнські парламентарії працюють над змінами до законодавства про автомобілі, обладнані ГБО. Зміни для власників авто з ГБО будуть значними - планують як знизити наявні штрафи, так і запровадити нові види покарання за порушення, пов'язані зі встановленням та експлуатацією газового обладнання.

Нагадаємо, що наразі порушення, пов'язані з ГБО карається штрафом 340 гривень. Народні депутати планують знизити розмір цих штрафів удвічі. Так, за перше подібне порушення буде передбачено покарання у вигляді штрафу 170 гривень. На 340 гривень пропонують штрафувати за повторне порушення протягом одного року.

Але послабленням штрафів зміни не обмежаться - буде введено додаткові санкції. Так, за деякі види порушень депутати пропонують накладати на порушника адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб, також на строк від 3 до 6 місяців може бути вилучено водійське посвідчення.

Цікаві факти: 70% проданих за місяць в Україні автомобілів - це авто з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. При цьому кількість проданих авто з ГБО становила лише пів відсотка.

Народні обранці пояснюють, що основна мета нововведень - стимуляція власників авто з ГБО до переходу на експлуатацію інших, більш екологічних видів транспорту.

Потрібно зазначити, що новому законопроекту ще тільки належить пройти два читання у Верховній Раді, а для того, щоб він набув чинності, потрібен підпис Президента України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW