росія утримає в Брянській, Курській, та Бєлгородській областях три угрупування військ, – МалярНа сході України активні бої тривають на Лиманському напрямку. Там зараз ворог докладає чималих зусиль для наступу в районах Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області.

Спроби ворога безуспішні. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. "Наші оборонці нищать ворога та не дають реалізувати його плани", – зазначила вона. 

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут. Важкі бої тривають в Кліщіївці, Курдюмівці, Андріївці. Є певні успіхи, закріплюються на досягнутих рубежах.

На південних напрямках триває наступальна операція наших військ. Є певні успіхи, зокрема на напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка. Зараз наші закріплюються на досягнутих рубежах. 

На півночі ворог зберігає військову присутність у прикордонних з Україною районах, утримуючи у Брянській, Курській, та Бєлгородській областях три угрупування військ прикриття державного кордону (“Брянськ”, “Курськ” та “Бєлгород”) з метою сковування наших військ та не допущення їх перекидання у райони активних бойових дій. 

"Продовжує обстріли населених пунктів з території російської федерації та проводить диверсійно-розвідувальну діяльність з порушенням Державного кордону України", – додала Маляр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW