Полтававодоканал переходить на скорочений робочий тиждень – з понеділка по четверВідтепер у п’ятницю Полтававодоканал не працюватиме. Адміністрація підприємства пояснює це все відсутністю коштів на сплату зарплатні співробітникам податків та електроенергії. 

Про це пише Полтававодоканал на своїй-фейсбук сторінці. 

«У п`ятницю не працюємо. Не маємо іншого виходу, тому для забезпечення збалансованості між витратами підприємства на оплату праці та збереженням мінімальних соціальних гарантій працівникам, керуючись частиною другою ст. 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» з 1 вересня працівникам підприємства, які працюють за графіком п`ятиденного робочого тижня, встановлено режим роботи з неповним робочим тижнем», - йдеться в повідомленні.

В сукупності з касовими розривами та зростанням заборгованості населення за спожиті послуги, коштів, що надходять на рахунки підприємства, вже не вистачає на сплату першочергових платежів.

Зараз підприємство вимушено функціонувати в режимі гострого дефіциту обігових коштів, недоотримуючи близько 14 млн. грн. (з ПДВ) тарифного доходу щомісяця.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW