У Покровській громаді тривають навчання з мінної безпекиВнаслідок активних бойових дій на території Донеччини, для мешканців області, зокрема, Покровської громади зросла мінна небезпека. За даними Покровського райуправління ГУ ДСНС України у Донецькій області, з 24 лютого 2022 року на території області виявлено 115 173 одиниці вибухонебезпечних предметів (ВНП).

У Покровській громаді тривають навчання з мінної безпеки, фото-1

За ініціативи Покровської МВА, з метою застереження та ознайомлення з правилами поведінки у разі виявлення ВНП, працівники ДСНС провели для керівників та працівників різних структурних підрозділів адміністрації та міськради заняття за темою «Мінна небезпека. Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

У Покровській громаді тривають навчання з мінної безпеки, фото-2

Міни та боєприпаси бувають різних видів, розмірів, мають різний принцип спрацювання, проте не існують більш-менш безпечні вибухонебезпечні предмети, усі вони несуть загрозу життю та здоров’ю людини. І тому так важливо знати правильний алгоритм дій при виявленні ВНП.

«Аби не натрапити на небезпечну знахідку слід уникати місць розміщення воєнної техніки, покинуті військові позиції, незнайомі стежки, зруйновані будівлі та споруди, вирви тощо. Завжди звертайте увагу на попереджувальні знаки, які встановлюють сапери та прості громадяни. Вони встановлюються не просто так, це для вашої безпеки та уникнення потенційних загроз. Ігнорувати їх категорично заборонено! Навіть якщо вам здається, що ви знаєте "секретні" маршрути навпростець», - зауважила головна інспекторка відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського райуправління ГУ ДСНС України у Донецькій області Інна Фоміна.

У Покровській громаді тривають навчання з мінної безпеки, фото-3

Рятувальники вкотре наголошують, що у разі виявлення підозрілого предмета ні в якому разі не можна його чіпати, підходити, необхідно відійти на безпечну відстань (щоб не було видно місця знахідки) та одразу повідомити до Служби порятунку або Національної Поліції за номерами 101 чи 102!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW