У Чернівецькій області прикордонники затримали жителя Харківщини, який намагався нелегально втекти до Румунії, - ВІДЕОУ Чернівецькій області затримали організатора незаконного трансферу чоловіків призовного віку через кордон.

Під час реалізації випереджувальної інформації співробітники оперативного відділу Чернівецького загону ДПСУ зупинили у прикордонні 2 легкових автомобілі "ВАЗ" та одного з водіїв, які перевозили 3-х чоловіків призовного віку - мешканців Харківської, Вінницької та Львівської областей. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Автомобіль іншого організатора незаконного трансферу вдалося зупинити в ході переслідування та попереджувального пострілу вгору. Однак, щоб уникнути кримінальної відповідальності, він покинув авто та втік з місця події. Тривають заходи щодо його пошуку.

Прикордонники з’ясували, що за певну винагороду організатор та пособник здійснювали незаконне перевезення та супровід правопорушників до кордону з Румунією з метою незаконного його перетину.

Усіх порушників доставили в прикордонний підрозділ та оформили документи щодо притягнення їх до відповідальності за ст. 204-1 (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) КУпАП. Стосовно водіїв до Нацполіції направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW