На Львівщині негода знеструмила майже 400 населених пунктівПотужна нічна гроза з поривами вітру спричинила відключення в електромережах Львівщини. Енергетики продовжують відновлювати електропостачання.

Про це повідомляє Львівобленерго.

Станом на ранок сьогодні через негоду знеструмлені 51 лінія електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 49 частково, 165 населених пунктів повністю та 231 частково у:

  • Західному РЕМ (Городоцька, Жовківська, Мостиська, Яворівська частина);
  • Карпатському РЕМ (Самбірська, Старосамбірська, Турківська част.);
  • Південному РЕМ (Бориславська, Сколівська, Стрийська, Дрогобицька част.);
  • Центральному РЕМ (Пустомитівська, Миколаївська, Перемишлянська, Жидачівська част.);
  • Північному РЕМ (Радехівська, Червоноградсько-Сокальська част.);
  • ЛМЕМ (Жовківська, Пустомитівська част.; частково знеструмлені Рудне, Рясне-Руське, Підрясне, Брюховичі, Білогорща).

Відновлюють електропостачання 124 бригади «Львівобленерго» у складі 533 працівників, задіяли 186 одиниць техніки. Окрім цього, енергетики усувають точкові пошкодження у низьковольтних електромережах напругою 0,4 кВ.

Сьогодні протягом дня надалі очікуються грози, пориви південного вітру, шквали 15-20 м/с, град, значний дощ.

Енергетики радять дотримуватися правил безпеки: не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів, адже в іншому випадку можна отримати смертельний удар електрострумом.

Відходити з небезпечної зони потрібно «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади «Львівобленерго».

Якщо Ви побачили пошкоджені електромережі — повідомте про ситуацію за номером 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно) або на інші номери кол-центру: 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.

Залишити повідомлення також можна на сторінці "Гаряча лінія «Львівобленерго» у Facebook: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline

Коли через негоду впали дерева або гілки, травмувались люди, слід повідомляти екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Читайте також: На Львівщині врятували дитину, яка впала у колодязь, - ФОТО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW