Наслідки негоди у Львові: знеструмлення та повалені дереваВчора ввечері у Львові була гроза із поривами сильного вітру. Як наслідок, у місті зафіксовано 6 повалених дерев і 5 зламаних великих гілок.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

За інформацією від Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, усі дерева оперативно розкрижені, перешкод для руху транспорту і пішоходів немає.

«Станом на ранок маємо інформацію, що було повалено три дерева у Шевченківському районі і по одному дереву у Сихівському, Личаківському і Галицькому районах. Також було зламано 5 великих гілок. Всі дерева розкрижені, перекритих доріг немає, весь громадський транспорт курсує у звичному режимі.

Вчора ввечері була тимчасова зупинка руху кількох трамваїв, через відсутність електрики. Але до 10 хв електроживлення відновили.

Були знеструмлення у Шевченківському і Сихівському районах, Рудно, Брюховичі, Білогорща, обрив дротів вуличного освітлення зафіксовано лише у Личаківському районі.

Також за інформацією Львівводоканалу, від електроенергії були відключені насосні станція Карачинів, Добростанів, Сихів. Та вже о 23:30 год подачу електрики відновили. Поки не було електроенергії насосні станції працювали на дизельгенераторах.

Підтоплень не зафіксовано», - повідомила Ірина Маруняк.

Читайте також: Через негоду на Львівщині дерево впало на автівку з двома дітьми, - ФОТО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW