У "Львівводоканалі" пояснили, як повернути помилково здійснений платіж за водуЯкщо ви оплатили за водопостачання та помилково вказали невірну суму, то кошти можна повернути.

Щоб повернути гроші потрібно підійти у один із сервісних центрів Львівводоканалу (вул. Зелена, 64 або вул. Хуторівка, 24) і написати заяву про повернення коштів. А також надати документи, що підтверджують здійснення оплати, повідомляє Львівська міська рада:

Взірець заяви нададуть безпосередньо у сервісному центрі. А з собою необхідно мати документи, що засвідчать здійснення оплати, а саме:

1) Квитанцію про здійснення оплати (роздруковану).

2) Виписку із банківськими реквізитами, куди мають бути повернуті кошти.

3) Паспорт та ідентифікаційний особи, що здійснила оплату.

4) Прізвище особи в копії квитанції на оплату повинно відповідати прізвищу заявника, який хоче повернути помилково оплачені кошти.

"Натомість, якщо сума переплати за воду незначна, то вона може бути використана для оплати за воду на наступні місяці. До прикладу, якщо ви мали сплатити за серпень 250 грн, а помилково сплатили 520 грн, то залишок буде зараховано за оплату за вересень і вам не доведеться робити повернення. Термін повернення помилково сплачених коштів, за умови написання заяви та подачі копій квитанції про оплату та реквізитів банку – до місяця часу", - пояснили у ЛМКП "Львівводоканал".

Графік прийому громадян у сервісних центрах з понеділка по четвер, з 09:00 до 17:00, а у п’ятницю – до 16:00 год.

Читайте також: У Львові запрацювали ще два паркувальні майданчикиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW