Важко пораненому на Сході бійцю із Глухова потрібна допомогаВоїнами не народжуються – ними стають у грізний для країни час, щоб захистити рідну землю від ворога. 23-річний Олександр Родченко родом із Глухова. Захисник розпочав боротьбу із загарбником ще задовго до початку повномасштабного вторгнення, з 2020 року проходив службу в ООС. Велику війну зустрів на сході.

Нещодавно з фронту мамі Олександра, Олені прийшла страшна звiстка. 13 серпня під час виконання службових обов`язків її син отримав важке поранення. Першу невідкладну допомогу бійцю надали у Слов`янську, потім його відправили до міста Дніпро, далі транспортували до Вінниці. Олександру ампутували праву ногу, попереду – наступні оперативні втручання, 23-річний чоловік мужньо і стійко переносить біль. Лікарі докладають усіх зусиль і щодня борються за його здоров’я та життя. Пораненого бійця підтримують рідні і близькі, адже він зараз перебуває в безпорадному стані, пише Шостка.info.

Для того, аби повернути його до повноцiнного життя, доведеться пройти довгий i важкий шлях реабiлiтацiї, а в подальшому нашому земляку необхідне протезування. Рідні й друзі називають Олександра душею компанії: товариський, веселий і доброзичливий. У скрутну хвилину підтримає та підбадьорить жартівливим словом чи посмішкою. Попри страждання воїн не втрачає сили духу та оптимізму і зараз – говорить, що при першій ліпшій можливості прагне й надалі захищати країну від ворога.

Всі, хто хоче допомогти Олександру, можуть це зробити, перерахувавши кошти на карту:

5375411423582514AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW