У Полтаві представники обласної влади передали ключі від семи шкільних автобусів директорам шкіл з різних громад області29-го серпня біля будівлі Полтавської ОВА відбувається урочисте вручення ключів від новеньких шкільних автобусів. Отримують їх директори шкіл із різних громад Полтавщини.

-Незважаючи на війну, держава продовжує підтримувати освіту. Ми розуміємо, для того, щоб оптимізувати мережу, потрібно закупити достатню кількість автобусів, – говорить під час вручення начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Керівник області додає що і цього року завдяки співпраці держави із громадами вдалося закупити вдвічі більше автобусів на умовах співфінансування 50 на 50. Всього цього року школи області отримають 33 нових автобуси. З них перші 7 – у серпні, ще 13 – у вересні, наступні 13 – у жовтні.

-Дуже добре, що депутати обласної ради завжди йдуть на зустріч громадам. Сподіваюсь, що ті шкільні автобуси, які на початку війни, під час повномасштабного вторгнення ми передавали нашим військовим, вони будуть компенсовані за рахунок цих поставок. А якщо ні, ми готові за обласною Програмою закуповувати ще, - додає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Після цього ключі від нових автобусів отримують:

Тетяна Ліхтей, директор Радівонівського закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великобагачанської селищної ради;

Ірина Іщенко, директор Веприцького опорного ліцею Великобудищанської сільської ради;

Людмила Сімаченко, директор опорного закладу «Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Диканської селищної ради;

Світлана Боровик, директор Зіньківського ліцею імені М.В. Зерова Зіньківської міської ради;

Василь Квітка, директор Петрівцівської гімназії Миргородської міської ради;

Михайло Прокопенко, директор Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради;

Юлія Литвин, директор Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилвської міської ради.

Нагадаємо, на Полтавщині не буде урочистостей з нагоди початку нового навчального року.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW