На Львівщині зафіксували порушення використання водного транспортуНещодавно працівники Управління транспорту та звʼязку ОВА спільно з інспектором Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства провели заходи державного контролю на внутрішніх водних об’єктах Львівщини.

Під час перевірки на озері «Задорожнє» склали 4 адміністративні протоколи за порушення ч.1 ст. 116 КУпАП та порушення вимог Закону України «Про внутрішній водний транспорт». У підсумку порушники мають сплатити 850 гривень штрафу (з кожного). Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

"Такі перевірки перш за все необхідні, щоб запобігти аварійним випадкам з маломірними суднами, прав та обов’язків керівників баз та відповідальних осіб за систему управління безпеки судноплавства, а також довести випадки аварійних подій з водним транспортом та причини їх виникнення", – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Крім цього, оглянули бази відпочинку «Бухта Вікінгів», «Львівська Швейцарія» та «Сокіл». Встановили, що випускний режим на зазначених базах не порушувався. Використання водного транспорту, не зареєстрованого належним чином, не зафіксували.

Читайте також: На Львівщині виявили тіло жінки у колодязіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW