Отримати медичні довідки для навчальних закладів можна буде через HelsiЗі зростанням технологічного прогресу та потреби в зручних і ефективних рішеннях в Україні вдосконалюють медичні сервіси та адаптують їх до вимог сучасного світу. Одним з прикладів інноваційних підходів став медичний онлайн-сервіс "Helsi", який тепер надає допомогу у зручному оформленні обов'язкових медичних довідок для зарахування до навчальних закладів.

Чим може бути корисний онлайн-сервіс

Про нововведення в роботі сервісу "Helsi" розповіли представники Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги. За їхніми словами, тепер користувачі можуть легко та швидко отримати необхідні медичні довідки для зарахування до садочків, шкіл та вищих навчальних закладів без зайвих турбот.

Процедура оформлення довідки через застосунок "Helsi" досить проста. Після входу в програму, користувачам слід обрати розділ "Сервіси", далі - "Довідки та профілактика". Тут з'явиться список доступних медичних довідок, які можна отримати через сервіс:

  • № 086-1/о (для садочка та школи);
  • № 086-о (для вишів);
  • № 028/о (для басейну);
  • № 083/о (для водіїв);
  • № 1-ОМК (для особистої медичної книги).

Обравши необхідний вид довідки, користувач отримує інформацію про необхідні документи, консультації лікарів та аналізи. Окрім того, через програму можна зручно записатися на прийом до профільних спеціалістів і зберегти результати медоглядів та аналізів у розділі "Медичні документи".

Представники Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги також повідомили, що у майбутньому в сервіс "Helsi" планують додати алгоритм для отримання довідки в прискореному режимі. Крім того, в планах додати перелік приватних лікарень та функцію "Календар щеплень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW