Потерпіла у ДТП з Квітковою звинуватила блогерку-мільйонницю в брехні та заявила, що вона спричинила аваріюПотерпіла дівчина у ДТП з відомою блогеркою Дашею Квітковою розповіла свою версію, що сталося.

У своїй сторінці в Instagram дівчина, на ім'я Лілія Адаменко, яка перебувала в автомобілі Tesla, стверджує, що саме Квіткова була винуватицею аварії.

Блогерка нібито 27 серпня о 14:00 біля метро Академмістечко проїхала на червоний колір світлофора. Тим часом вони на Tesla саме почали рух, адже засвітився зелений колір. Квіткова ж врізалася в їхню автівку.

"О 14:00 Lexus влетів у нас, виїхавши на червоний колір. Насправді, Porsche, який їхав з нами з правого боку, можливо, врятував нам життя, зсунувши удар із дверей водія до крила машини. Дітей в авто не було. Ми з Валом, у сусідній машині - пара (дівчина та хлопець) і ця блогерка. Є камери, є свідки. Тут вже відкрито кримінальну справу, бо, на жаль, все ж є постраждала та це зафіксовано", - прокоментувала Лілія.

Потерпіла у ДТП з Квітковою звинуватила блогерку-мільйонницю в брехні та заявила, що вона спричинила аварію (ФОТО), фото-1

Постраждала розповіла, що одразу на місце ДТП приїхала знайома адвокатка Квіткової. Вона нібито почала переконувати учасників аварії, що блогерка не була винуватицею. Також Лілія стверджує, що захисники Квіткової забороняли їй робити відео та фото.

Потерпіла у ДТП з Квітковою звинуватила блогерку-мільйонницю в брехні та заявила, що вона спричинила аварію (ФОТО), фото-2

"Мені не сподобався тон знайомої адвокатки цієї блогерки, яка почала натякати, що це ми вже перевищили швидкість. Хоча це неможливо у цьому випадку, бо ми проїхали метрів 20 від старту. Одразу налетіли її захисники, що я не маю права знімати винуватицю ДТП. Два чоловіки, які усе за неї говорили та вирішували", - стверджує Лілія.

Потерпіла у ДТП з Квітковою звинуватила блогерку-мільйонницю в брехні та заявила, що вона спричинила аварію (ФОТО), фото-3

Нагадаємо, 27 серпня Даша Квіткова потрапила в серйозну ДТП. Наступного дня блогерка вийшла на зв'язок та розповіла, що сталося. За її словами, коли вона їхала до подруги до пологового будинку, на перехресті у неї врізалося дві автіки. Знаменитість говорила, що всі учасники почуваються добре, окрім пасажирки Porsche. Даша говорить, що вона почала вимагати у неї гроші. Однак наразі блогерка чекає на результат медичного обстеження. Якщо травми підтвердяться, то вона готова компенсувати лікування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW