Вже зараз починається процес примусової евакуації родин з дітьми, - голова ЗОВАВ п’ятьох населених пунктах Василівського та Пологівського районів Запорізької області розпочався процес примусової евакуації. Вивозити планують дітей та супроводжуючих їх членів сімей, які живуть під постійними обстрілами.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив голова ЗОВА Юрій Малашко.

- В нас зараз вже починається процес евакуації. Є 54 дитини та 67 супроводжуючих членів сімей – тобто у нас на сьогоднішній день необхідно 121 особу вивезти. Це один населений пункт в Василівському районі і також чотири населених пункти в Пологівському районі, - сказав Юрій Малашко.

Він зазначив, що вивозити будуть не тих, хто дав згоду – мова йде саме про примусову евакуацію з територій, які постійно обстрілюють.

- Враховуючи той факт, що інформаційна наша кампанія, яка постійно проводилась, вона не давала результатів, і з-за несвідомості і халатності батьків перш за все страждали діти, тому ми і вирішили, щоб це рішення має бути прийнято щодо обов’язкової евакуації, - уточнив очільник ЗОВА.

Окрім цього будуть евакуйовувати маломобільних осіб, які не можуть виїхати самостійно.

Розміщувати людей планують у Запоріжжі та Запорізькому районі. Евакуація та проживання буде безкоштовним, для цього підключили міжнародних партнерів та волонтерські групи. Партнери і волонтери також пропонують вивезення до більш безпечних регіонів країни або за кордон.

Як раніше писав 061, Рада оборони Запорізької області звернулася до КМУ щодо примусової евакуації родин з дітьми з лінії фронту. Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук зазначила, що примусово евакуюють 54 дитини. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW