Стало відомо, скільки київських школярів навчатимуться офлайнУ 2023 році 240 тисяч столичних школярів будуть навчатись офлайн Це в 2,5 рази більше, ніж минулого року, коли лише 94 тисячі батьків вирішили відправити дітей на офлайн-навчання.

Про це повідомляє КМДА.

Міська влада привела до ладу шкільні укриття.

"На сьогоднішній день 417 шкіл із 420 мають укриття, у яких нам вдалось забезпечити майже 190 тисяч місць. Тобто в тих школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання. Зокрема можливе використання такого механізму як друга зміна або перемінне офлайн/онлайн-навчання, проте – винятково для учнів старших класів. Початкова школа буде навчатись винятково офлайн", – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

У 2023 році у столичних школах збереглися всі можливі форми навчання, що забезпечило безперервний освітній процес для всіх учнів.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин. Долучайтесь та читайте.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW