Поліцейські вилучили незаконні посіви маку та конопель з присадибних ділянок двох жителів Хорошівського районуПравоохоронці продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на попередження та виявлення випадків незаконного вирощування нарковмісних рослин жителями області.

Днями поліцейські відділення поліції № 4 (Хорошів) Житомирського райуправління провели санкціоновані обшуки на території двох обійсть жителів Житомирського району.

Так, у Курненській громаді на території домоволодіння 69-річної місцевої жительки правоохоронці виявили та вилучили 108 рослин снодійного майку.

А 44-річна жителька Хорошівськоі громади вирощувала на присадибній ділянці 58 рослин коноплі.

Всі нарковмісні рослини було вилучено. Нині вони направлені до експертної установи для проведення відповідних досліджень.

Правоохоронці проводять досудове розслідування за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України. За такі діяння законодавством передбачено як штраф, так і позбавлення волі до 7 років.

Поліцейські нагадують, що мак та коноплі є сировинною базою для виготовлення наркотичних речовин. Відтак державою врегульовано питання щодо посівів цих рослин для харчових та промислових потреб. Зокрема, законодавством визначено, що посів таких рослин у приватних господарствах є незаконним.

Відділ комунікації поліції Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW