Майже тисяча жителів Миколаївщини, які постраждали від підтоплення, отримали грошову допомогуПостраждалим від підтоплення на Херсонщині та Миколаївщині вже виплатили понад 66 мільйонів гривень грошової державної допомоги.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Мова йде про виплату у розмірі 5 тисяч гривень тим, хто постраждав  від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС. 

Держдопомогу виплачено 12 232 жителям Херсонщини та 983 – Миколаївщини. 

Згідно із заявами постраждалих виплати здійснюються на їхні банківські рахунки або готівкою через Укрпошту. 

Нагадаємо, що заяви на таку грошову допомогу від держави приймаються до 31 жовтня 2023 року включно. Її можуть отримати особи, які на момент підриву ГЕС проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення. 

Включно з тими, хто з 6 червня виїхав із підтоплених районів тимчасово окупованої території Лівобережжя на підконтрольну Україні територію. 

Якщо у вас виникли питання щодо таких виплат, можете звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW