В Україні почнуть діяти нові санітарні норми та правила радіаційної безпекиТепер в Україні нові санітарні норми та правила радіаційної безпеки діятимуть за європейськими стандартами.

Як пишуть в міністерстві економіки, нова система має на меті підвищити рівень радіаційного захисту персоналу та населення у всіх ситуаціях. Зокрема: ? встановлено основні дозові ліміти ефективної та еквівалентної дози для персоналу та населення.Також запроваджено граничні дози в ситуації планового опромінення для персоналу та населення, референтних рівнів для ситуацій існуючого та аварійного опромінення тощо.

Раніше такі рекомендації підтримали на засіданні Міжвідомчої робочої групи з дерегуляції. Таким чином скасовуються регуляторні інструменти, які стосуються використання радіонуклідних джерел та джерел іонізуючого випромінювання, якими опікується МОЗ.

Нагадаємо, що минулого тижня на території Миколаївщини провели командно-штабні навчання з цивільного захисту. Під час навчань відпрацювали практичні заходи з евакуації населення із зон умовного радіаційного зараження, ліквідацію наслідків пожеж та ракетних ударів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW