Історію про операцію "Синиця" - переліт російського Мі-8 в Україну - покажуть по телебаченню. Де і коли дивитисьОперація ГУР МО по перельоту російського Мі-8 АМТШ на територію України (під кодовою назвою "Синиця") була проведена ще 9 серпня і є подібною до операціі "Діамант", яку провів у 1966 році ізраїльський Моссад, переконавши іракського пілота викрасти на той час найсучасніший радянський Міг-21. 

Про деякі деталі спецоперації ГУР МО повідомив у Facebook Артем Шевченко - офіцер ЗСУ, журналіст.

"Один з цих двох офіцерів з Головне управління розвідки Міністерства оборони України - розробник і реалізатор саме тієї унікальної піврічної операції, яка призвела 9 серпня 2023 до перельоту на підконтрольну Україні територію вертольоту Мі-8 АМТШ бортовий номер 62 зі складу 319 окремого вертолітного полку, що базується на аеродромі Чернігівка Приморського краю РФ (в/ч 13984).

Його командир екіпажу, молодий офіцер, розумів з самого початку злочинність і неправедність війни, розвʼязаної його агресивною державою, повірив нашим воєнним розвідникам і успішно перелетів на сторону добра, світла і справедливості", - зазначив Шевченко.

Він додав, що "цю унікальну історію правильного російського льотчика, поміж кількох набагато більш трагічніших історій неправильних російських пілотів"  покажуть у неділю 3 вересня у документальному фільмі #збитільотчикиросії циклу «Воєнна розвідка України» у ТБ-марафоні.

Пізніше, 7 вересня, у професійне свято воєнної розвідки він зʼявиться на YouTube ГУР МО.

Читайте також: Родину пілота, який доставив в Україну Мі-8, завчасно вивезли з росії, двоє членів екіпажу ліквідовані, - ЗМІ.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.

Фото з Facebook Артема ШевченкаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW