Мер Кам'янського з нагоди Дня Незалежності вручив нагороди військовим, рятувальникам, правоохоронцям і волонтерамЗ нагоди 32-ї річниці Незалежності України у Кам'нському провели урочисті збори за участю начальника Кам’янської РВА Олега Гапіча та голови районної ради Максима Чехути.

Мер міста Андрій Білоусов вручив нагороди військовим, рятувальникам, правоохоронцям, волонтерам та іншим представникам громади, які допомагають наближати Перемогу.

Нагрудними знаками «Захисник України» він нагородив воєнних військової частини А 4608.

Також міський голова нагородив нагрудними знаками «Волонтер – з Україною в серці» настоятеля Козацької церкви Святої Покрови ПЦУ, засновників та керівників благодійних і волонтерських організацій: БФ «Ми з Кам’янського», БФ «Карітас Кам’янське», ВО «Жіноча сотня «З любов’ю».

За мужність, професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків нагрудні знаки «За честь та мужність» вручили також співробітникам ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Також за традицією вручив юним кам’янчанам та кам’янчанкам паспорти громадянина України. Сьогодні наше головне завдання – зберегти Незалежність, розвивати і примножувати моральні, духовні та культурні цінності нашої держави! Зі святом, Українці! - зазначив Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW