З початку року понад 52 тисячі водіїв пересіли на вантажівкиЗа 8 місяців цього року 52 481 українець навчився керувати вантажівками. Більшість людей отримали посвідчення водія категорії С — 39 661 особа, та 12 820 — категорії С1.

Такий попит на кермування великогабаритними автомобілями пов’язаний із воєнними діями в Україні. З початку повномасштабного вторгнення росії потрібно було терміново перевозити паливно-мастильні матеріали, доставляти продукти харчування та іншу допомогу як українцям, так і військовим. Волонтери та роботодавці активно почали шукати водіїв вантажних авто, яких вкрай не вистачало.

Щоби вирішити проблему, Кабінет Міністрів дозволив українцям з посвідченнями водія категорії В керувати вантажівками. Однак лише під час дії воєнного стану.

Нагадуємо, що зараз в Україні водії легкових автомобілів можуть пересісти за вантажні транспортні засоби. Тобто, особам, які мають посвідчення водія категорії В, дозволяється водити автомобілі категорій С, С1.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів ще на початку повномасштабного вторгнення росії.

Що означають категорії

В – автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3 500 кг, а кількість сидячих місць, крім сидіння водія, – восьми;

С1 – призначені для перевезення вантажів, максимальна маса транспортного засобу становить від 3 500 до 7 500 кг;

С – транспортні засоби призначені для перевезення вантажів, дозволена максимальна маса яких перевищує 7 500 кг.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію можна знайти на сайті.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW