"Тато був надзвичайно добрим, завжди допомагав людям": Рівне провело ще одного ГерояСьогодні на центральному майдані Рівного жителі громади попрощалися із 41-річним сапером, матросом Олександром Дубовим.

Герой помер у лікарні 18 серпня 2023 року внаслідок отриманих поранень під час виконання бойового завдання в районі села Старомайорське на Донеччині.

Про це повідомили на сторінці Рівненської міської ради. 

Відомо, що Олександр Дубов народився у Авдіївці на Донеччині. Закінчив місцеву школу, а за тим здобув фах столяра-паркетчика в Авдіївському ПТУ №43. Працював у ТОВ «Сервіс-будінжиніринг». Проте вимушений був разом із сім’єю покинути рідне місто.

У березні минулого року ми вимушені були через обстріли виїхати. Мама Саши родом із Рівного — тож евакуювалася сюди, а ми зупинилися у місті Горішні Плавні на Полтавщині. Тут Саша влаштувався на роботу в “Полтава-Автокомплект”. Тричі його викликали до військкомату, і щоразу він повертався додому, адже за станом здоров’я не підлягав мобілізації. Коли Саша пішов у військкомат учетверте, зателефонував мені зі словами, що вже отримав форму і їде на навчання...” - розповідає дружина Героя Наталія.

Після нетривалої підготовки в Україні, Олександр вирушив на навчання у Велику Британію. Там вивчав озброєння упродовж місяця і повернувся в рідну країну, аби стати на її захист.

“Тато був надзвичайно добрим, завжди допомагав людям, нікому не відмовляв. А ще дуже відповідальний — на нього можна було кластися. Якщо йому дали завдання, задачу, він зробить усе, щоб виконати, і це його дуже цінували,” - розповідає донька Героя Аріна.

Веселий, життєрадісний Олександр легко йшов на контакт з людьми, був дуже комунікабельним, любив спілкуватися. Але от щодо питань військової служби — все тримав у таємниці.

“Ми не знали нічого: ні де служить, ні хто командир, ні навіть напрям, де він... 9 серпня розмовляли по телефону, Саша попередив, що кілька днів з ним не буде зв’язку. Я ще запитувала: можливо десь ідуть на завдання, але у відповідь тільки — ні, не хвилюйся, все добре, просто ремонтні роботи будуть. Головне, не хвилюйтеся. А згодом зателефонував Сашин побратим і лише сказав, що 10 серпня він отримав поранення і зараз у лікарні. Я поїхала туди, медики хотіли його транспортували в сторону Дніпра, але...” - продовжує дружина.

Поховають Героя, за проханням матері, на кладовищі Тиннівське...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW