Колектив гірників шахти «Краснолиманська» привітали з прийдешнім професійним святомШахта "Краснолиманська" є одним з містоутворюючих підприємств Донеччини, яке приймає активну участь у розбудові та розвитку Покровської громади. Вже другий рік поспіль шахтарі працюють в надскладних умовах, але попри це забезпечують сталий розвиток ТГ.

Колектив гірників шахти «Краснолиманська» привітали з прийдешнім професійним святом , фото-1

"Професія шахтаря особливо важлива для Донеччини, зокрема, Покровської громади. Шахтарі - справжні герої та гордість всієї країни. Щоденна наполеглива праця й високий професіоналізм шахтарів завжди був і є запорукою стабільної роботи вітчизняного паливно-енергетичного комплексу, здатного забезпечити теплом і світлом кожну українську домівку. Дякую за сумлінну працю на благо не лише Покровської громади, а й всієї України. Зичу міцного здоров’я, трудових успіхів, гідної винагороди за важку працю та миру в Україні! Зі святом!", - зазначив начальник Покровської МВА з нагоди Дня шахтаря та з 65-ї річниці заснування шахти.

Під час урочистого заходу за значний особливий внесок у забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, сумлінну самовіддану працю, високу професійну майстерність, громадянську мужність та з нагоди відзначення професійного свята Сергій Добряк нагородив грамотами та подяками кращих працівників шахти.

Колектив гірників шахти «Краснолиманська» привітали з прийдешнім професійним святом , фото-4Колектив гірників шахти «Краснолиманська» привітали з прийдешнім професійним святом , фото-5

Для довідки.

Шахта «Краснолиманська» піклується за енергетичну безпеку не лише Донеччини, а й всієї країни. Її було здано в експлуатацію у 1958 році, середня глибина розробки – 728 м, а глибина нижньої межі шахти – 1595 м. За весь час свого існування підприємства видобуто більше 130 тонн вугілля.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW