Звільнення Криму не за горами, - БудановОчільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що звільнення Криму від російських окупантів не за горами.

Про це він сказав в ефірі національного телемарафону, повідомляє Lb.ua.

Кирило Буданов розповів про спецоперацію, яку провели спецпризначенці воєнної розвідки України на території тимчасово окупованого Криму.

“Важливість цієї спецоперації, насамперед, у тому, щоб люди повірили ― люди навіть не на території материкової України, а в Криму ― щоб вони згадали і повірили в те, що перемога не за горами. І звільнення їхнє теж не за горами”, - сказав Буданов. Він зазначив, що ніхто не збирається мешканців Криму просто так там залишати. 

“І коли проводяться, скажімо так, певні удари по території Криму, цим все не закінчиться ― буде наземна операція, буде повернення наших територій. Скоро всі дочекаються повернення додому”, - заявив головний розвідник України.

Також Буданов нагадав, що з 2014 року були розмови про те, що Крим можна буде повернути тільки дипломатичним шляхом: “І ось до чого це привело”. 

Він зауважив, що “будь-яка дипломатія без того, що ти маєш реальну силу, вона безсила уже”.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW