З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнаннямНещодавно для потреб хірургічного відділення Покровської клінічної лікарні було придбано нове урологічне обладнання, а саме лапароскопічну стійку, сучасну апаратуру та інструментарій для лікування і діагностики урологічних захворювань. 

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-1

Лікарка-уролог Ганна Замост'яніна розповіла, що з новим сучасним обладнанням значно покращиться якість надання медичних послуг населенню.

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-2

«У новому кабінеті до обладнання додається монітор, бактерицидна лампа, крісло, цистоскоп. Можна виконувати цистоскопічні процедури. Тобто оглядати порожнину сечового міхура, його стінки. Також можна вирішувати гострі урологічні стани, такі як ниркова колька, стентування сечоводів та подібні проблеми. Можна виконувати бужування уретри, дренажі і тд. Завдяки цьому обладнанню розширюється спектр урологічної допомоги населенню», - зазначила Ганна Замост'яніна.

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-3З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-4

На новій лапароскопічній стійці лікарі вже успішно виконали декілька операцій.

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-5

За словами лікаря-хірурга Ігоря Клімова, сучасне обладнання вкрай необхідне, адже на ньому не лише зручно працювати. Це малоінвазивне втручання. 

«Будь-яку лапароскопічну операцію хворому легше перенести, крім того, скорочується післяопераційний період і реабілітація. Це дуже необхідне для лікарні та нашого відділення обладнання», - розповів хірург Ігор Клімов.

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-6

Як зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова, лікарня в своїй стратегії розвитку планувала закупку такого коштовного обладнання ще того року.

 “Це обладнання не тільки дороге в закупівлі, воно дуже цінне саме в питаннях проведення оперативного втручання. За допомогою нього можна робити малоінвазивні унікальні операції, ті, які не робилися в Покровську раніше. Тому ми залучили лікаря уролога, який працює на цьому обладнанні. Сьогодні малоінвазивне втручання - це сучасність і на такі операції великий попит”, - додала Маргарита Ідрісова.

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-7

Загалом, обладнання придбано за кошти лікарні, які вона заробила минулого року. Як розповів Юрій Бородін, до цього урологія була представлена в регіоні лише відділенням урології в місті Мирноград. Але з розвитком медицини в Покровській громаді за останні роки, з’явилася можливість розвинути цю спеціалізацію. 

З планами на майбутнє: Покровська КЛІЛ поповнилась новим медобладнанням, фото-8

“Перш за все це необхідно для пацієнтів. Ми на сьогодні основна лікарня, і скоріше за все будемо кластерною. Звісно, якщо все буде добре, і якщо на нашій території будуть створені госпітальні округи. Тому ми вже завчасно готуємо до відкриття відділення, які мають бути за вимогами НСЗУ. Для лікарні ми створили ще одну спеціалізацію, яка на сьогодні була представлена тільки одним лікарем. З появою нового обладнання ми маємо можливість діагностувати екстрені випадки та вирішувати питання про госпіталізацію. Це найсучасніше обладнання, яке зараз є на ринку. Планову допомогу ми поки не в змозі надавати, тільки екстрену, але потреби мешканців громади ми точно закриємо в цьому кабінеті”, - підкреслив директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW