У столичному «Будинку з комахами» облаштують громадський простір, – ФОТОКиївські активісти облаштували громадський простір у «Будинку з комахами» 1893 року на вулиці Володимирській і наводять лад у приміщеннях.

Про це повідомляє співзасновник об’єднання «Цегла» Дмитро Перов.

У столиці активісти захистили культурну пам‘ятку та створять громадський простір, Дмитро Перов

У столиці активісти захистили культурну пам‘ятку та створять громадський простір, Дмитро Перов

Ще більше важливих та актуальних новин читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua».

У столиці активісти захистили культурну пам‘ятку та створять громадський простір

Тепер у пам’ятці архітектури, яку хотів знести забудовник, функціонуватиме громадський простір з лавками, кавою і хорошим настроєм. Поки ми навели лад в двох кімнатах, залишилось ще 12, – зазначив Перов.

Присутність громади на території будівлі допоможе убезпечити її від зазіхань забудовника. У 2021 році за допомогою такої ж тактики прямої дії захищали Квіти України.

У столиці активісти захистили культурну пам‘ятку та створять громадський простір
Дмитро ПеровУ столиці активісти захистили культурну пам‘ятку та створять громадський простір
Дмитро Перов

Будинок Марії Станіславської 1893 року має унікальний інтер’єр: на плафоні парадних сходів зображено рослинний декор з гіпертрофованими комахами, зокрема мухами, у стилі модерн. 2021 року його визнали пам’яткою культурної спадщини Києва.

Як ми повідомляли, що у центрі Києва на вулиці Володимирській, 93 почали розбирати будівлю XIX століття, яка є пам'яткою архітектури.

Крім того, розповідали про те, що у Києві комунальники демонтують усі споруди без дозвільної документації та самовільно збудовані гаражі неподалік кінотеатру «Тампере».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW