Проїзд без готівки з 1 червня - що зміниться для пільговиків, і як їздитимуть інші пасажириНаближається 1 червня, а це означає, що скоро комунальний транспорт Чернівців повністю відмовиться від готівкової оплати проїзду.

З 1 червня електротранспорт Чернівців повністю перейде на систему е-квитків, яка передбачає безготівковий розрахунок, - нагадали у міському тролейбусному управлінні.

Це означає, що пасажирам буде набагато зручніше оплачувати проїзд, а також забезпечить дотримання безпеки під час пандемії.

Вартість проїзду в тролейбусах становитиме 10 гривень для звичайних пасажирів та 5 гривень для студентів. Пільгові категорії громадян зможуть користуватися безкоштовним проїздом, валідуючи спеціальну транспортну картку "Пільгова". Учні мають використовувати учнівську транспортну картку, яку також слід валідувати.

Для оплати проїзду в електротранспорті передбачено декілька варіантів:

  • Банківською карткою, яку потрібно піднести до валідатора;
  • Мобільним телефоном з NFC;
  • Транспортною карткою "Загальна" або "Студентська", яку потрібно також валідувати;
  • QR-кодами застосунків Приват24 та EasyPay;
  • Квиток за готівку, який можна придбати в терміналах самообслуговування EasyPay, City24, Sistema.

Як їздитимуть пільгові категорії населення з 1 червня?

Проїзд буде безоплатним, якщо завалідована транспортна картка “Пільгова” в тролейбусах та комунальних автобусах №6,8,9,15.

В червні контролери продовжують інформаційно-роз'яснювальну роботу з пасажирами пільгових категорій. Якщо ви встигли подати заявку на виготовлення транспортної картки "Пільгова" до 1 червня, тоді контролер перевірить ваші дані в базі реєстрації.

Більше 25 тисяч громадян пільгових категорій вже отримали свої транспортні картки. Нагадуємо, що валідація транспортної картки є обовʼязковою. Лише завалідована транспортна картка дає право безоплатного проїзду.

Читайте також:

  • З 1 червня пільговики Чернівців зможуть безкоштовно користуватися автобусами №6, 8, 9 та 15
  • Чи валідується транспортна картка, коли відсутній звʼязок - пояснює ЧТУ
  • Контролери, валідатори і пільги - все про перехід на безготівковий проїзд у Чернівцях

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW