Україна повернула із російського полону 106 військовихУ четвер, 25 червня, із російського полону повернулися ще 106 захисників України. Серед них — вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також репатрійовано тіла двох загиблих іноземців та українки.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ).

Згідно з повідомленням, усі військові, яких сьогодні вдалося повернути на Батьківщину, захищали Україну на Бахмутському напрямку. Крім того, 68 з них вважалися зниклими безвісти.

У КШППВ зазначають, що 98 звільнених з російського полону — військові Збройних Сил України, серед яких, 21 представник територіальної оборони. На Батьківщину також повернулися 7 прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Деякі військові мають важкі травми. Зокрема, кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання.

Найстаршому серед звільнених військовополонених 59 років. Наймолодшому — 21 рік.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомляє, що станом на 25 травня загалом із російського полону вдалося звільнити 2430 людей, серед них — 139 цивільних.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW