"13 423 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають українців, яким потрібна роботаУкраїні незабаром з'являться 11 тисяч нових робочих місць. Про це повідомили уМіністерстві економіки.

Як інформує "biz.today.ua", держава виділила громадянам 3 мільярди гривень для створення та розвитку власних справ. Йдеться про грантові програми у рамках реалізації урядової програми "єРобота". За цей період кошти надали 4600 підприємців.

У прес-службі Мінекономіки повідомили, що українці, які вже отримали ці мікрогранти, створять 11 тисяч робочих місць. Заступник міністра економіки України Тетяна Бережна уточнила, що програма "Власна справа" діє з липня 2022 року.

Відомство кілька разів змінювало умови програми. Нещодавні зміни передбачають розширення напрямків використання мікрогранту. Бізнесмени тепер зможуть купити за ці гроші транспортні засоби, які потрібні їм для підприємницької діяльності.

Також збільшили з 15 до 20 робочих днів термін, протягом якого українець, який виграв грант, має зареєструватись як ФОП, підписати договір на отримання мікрогранту та відкрити банківський рахунок на зарахування грошей.

"Можна отримати мікрогрант до 250 тисяч гривень на запуск чи розширення бізнесу. Вже видано 4189 мікрогрантів на 1 млрд грн", - зазначила чиновниця.

Підприємців зобов'язали створювати нові робочі місця

Бережна додали, що є домовленості з Держслужбою зайнятості, в рамках яких бізнесменам пропонують кандидатів на новостворені робочі місця з офіційно зареєстрованих безробітних.

Якщо підприємець упродовж півроку після отримання гранту не працевлаштував людей, він зобов'язується повернути гроші державі. Справа в тому, що створення нових робочих місць є ключовою умовою для надання виплат.

В Україні з'являться 11 тисяч нових робочих місць, - Міністерство економіки

У Пенсійному фонді підрахували, як змінився розмір середньої заробітної плати в Україні. Станом на березень громадяни в середньому заробляли 13 423 гривні, що на 3,1% більше ніж рік тому.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW