На Франківщині відкрили меморіальну дошку Герою України Дмитру Коцюбайлу на позивний Да ВінчіУ Бурштині на Івано-Франківщині 23 травня відкрили пам'ятну дошку командиру спецпідрозділу "Вовки Да Вінчі", Герою України Дмитру Коцюбайлу. Її облаштували на фасаді ліцею № 3, де два роки навчався воїн. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Бурштинської міської ради.

Під час події зі словами вдячності до родини загиблого звернулася перша вчителька Дмитра Ольга Кобель та міський голова Бурштина Василь Андрієшин.

"Ми пишаємося, що Дмитро Коцюбайло є вихідцем із нашої громади, що він починав шкільні роки саме тут. Ми згадуємо його і хочемо рівнятися на нього. Дякуємо Дмитру за його подвиг", — сказав Василь Андрієшин.

Герой України Да Вінчі загинув 7 березня 2023 року на Бахмутському напрямку. Йому було 27 років. 9 березня з командиром спецпідрозділу "Вовки Да Вінчі" Дмитром Коцюбайлом попрощалися у селі Бовшів на Івано-Франківщині, а 10 березня полеглого воїна поховали на Аскольдовій могилі у Києві.

На Франківщині відкрили меморіальну дошку Герою України Дмитру Коцюбайлу на позивний Да Вінчі, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW