Крадіжки на понад пів мільйона гривень та незаконне зберігання вдома зброї та боєприпасів – закарпатця засудили до 6 років ув’язненняЗа публічного обвинувачення Мукачівської окружної прокуратури жителя Чинадієва засуджено до 6 років позбавлення волі за крадіжки з проникненням, незаконне поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, а також їх викрадення (ч.ч. 3, 4 ст. 185, ч. 1 ст. 262, ч. 1 ст. 263 КК України).

Раніше чоловік вже неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, однак продовжив злочинну діяльність. Прокурор у суді довів, що в жовтні-грудні 2021 року обвинувачений обікрав мешканців Мукачівщини на понад пів мільйона гривень. Такі два випадки зафіксовані у с. Неліпино та с. Ракошино. Закарпатець діяв за заздалегідь розробленою схемою: через вікно проникав до будинку та виносив звідти цінні речі. Йому вдалося викрасти грошові кошти, ювелірні вироби, тепловізори та сейф, у якому, зокрема, була вогнепальна зброя та патрони.

Під час обшуку орендованої чоловіком квартири в Мукачеві правоохоронці знайшли там і гранату РГД-5 із запалом до неї, яку той придбав і зберігав без передбаченого законом дозволу.

Загальна сума завданих збитків склала майже 554 тис. грн. Водночас суд задовольнив цивільні позови потерпілих на 654 тис. грн. Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW