Брав участь у заходах на підтримку держави-агресора та очікував на прихід «руського миру» – настоятелю монастиря з Мелітополя повідомлено про підозруНастоятелю монастиря з Мелітополя, який входить до Запорізької єпархії УПЦ (МП), прокуратура повідомила про підозру у колабораційній діяльності.

 Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, священнослужитель сприяв утвердженню окупаційної влади рф на території Мелітопольского району. З серпня 2022 року він активно брав участь у пропагандистських заходах проти України.

Під час публічних виступів підозрюваний закликав мешканців окупованого Мелітополя підтримати проведення незаконного референдуму про приєднання до складу рф.

Разом з іншими представниками Московського патріархату на підтримку окупаційної влади відвідав «церемонію» оголошення незаконної анексії росією Херсонської, Запорізької, Луганської й Донецької областей.

За антиукраїнські погляди та проросійські переконання рішенням РНБО України до підозрюваного на 5 років застосовані персональні санкції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW