"Більше не почує голос свого улюбленого сина мама": у Тернополі поховали загиблого бійцяУ Тернополі в останню путь із почестями провели військовослужбовця 82 батальйону бригади Валентина Крулевського.

17 травня 2023 року неподалік Масютівки Куп'янського району Харківської області відбувся артилерійський обстріл внаслідок якого солдат отримав смертельне вогнепальне осколкове поранення.

"Солдат Валентин Крулевський, стрілець взводу стрілецької роти військової частини А7169, був призваний по мобілізації 26 лютого 2022 року. Друзі та побратими згадують Валентина як порядну, добру та щиру людину, дисциплінованого військовослужбовця та справжнього Патріота, який у перші дні війни став на захист України та пішов добровольцем боронити Україну від ворогів. На жаль, не зустріне вже на порозі рідного дому свого чоловіка дружина Світлана, не почує свого найріднішого сина мама – Марія Рудольфівна. Валентину назавжди 46. Поруч з янголами-воїнами! В строю!",– йдеться в повідомленні 105-ої бригади ТРО ЗСУ.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW