Суд забрав у дружини Медведчука землі на березі Дніпра та повернув державіДружина Віктора Медведчука Оксана Марченко виявилася причетною до незаконного відведення лісової ділянки біля Дніпра у приватну власність. Загальна площа вкраденої у держави території склала 9,5 га.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, столичного регіону та України.

В Офісі Генерального прокурора зазначили, що Марченко володіла ділянками на суму понад 204 мільйони гривень.

Правоохоронці змогли довести, що лісовий масив у Київській області на березі Дніпра перевели у володіння екстелеведучої незаконно.

Через деякий час земля опинилася у списку статутного фонду юридичних осіб. Бенефіціаром цих компаній вказувалася дружина скандального мільярдера і лідера партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука.

Прокурори попросили суд розглянути позов про повернення землі у власність держави, що суддя і зробив.

Як ми розповідали, за матеріалами Служби безпеки суд арештував майно Оксани Марченко, яка регулярно проводила підривну діяльність проти України за допомогою своїх компаній.

Також повідомляли про те, що правоохоронці провели обшуки на території Києва та області, внаслідок яких було вилучено майно дружини голови політради партії «ОПЗЖ», кума Путіна Віктора Медведчука Оксани Марченко. Прокуратура вже готує клопотання про арешт активів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW